תקנון האתר

[gap height=”90px”]

[ux_banner height=”350px” bg=”2121″ bg_overlay=”rgba(0,0,0,.5)” bg_pos=”58% 31%”]

[text_box width=”50″ position_x=”50″ position_y=”50″]

תקנון האתר

תנאים והגבלות של PHOTOSHOP4U.ORG

[/text_box]

[/ux_banner]
[section]

[gap]

[row h_align=”center”]

[col span__sm=”10″]

תנאים והגבלות של PHOTOSHOP4U.ORG

אנא קרא את התנאים וההגבלות בעיון לפני שאתה פריסטים/קורסים מקוונים/עיצובים גרפיים של PHOTOSHOP4U.ORG על ידי לחיצה על כפתור הרכישה, אתה מסכים לכל התנאים וההגבלות של PHOTOSHOP4U.ORG ומדיניות הפרטיות.
 
הסכם זה הנו הסכם משפטי בינך לבין PHOTOSHOP4U.ORG הכולל פריסטים/קורסים מקוונים/עיצובים גרפיים וחומרים שניתן להורידה.
 
PHOTOSHOP4U.ORG מעניק לך רישיון לא בלעדי, שאינו ניתן להעברה, להורדה, התקנה ושימוש בקבצי הגדרת ה- PHOTOSHOP4U.ORG המתאימים לתנאים וההגבלות המפורשים בחוק הישראלי. זה כולל את הזכות להתקין ולהשתמש פריסטים/קורסים מקוונים/עיצובים גרפיים וחומרים שניתן להורידה שלוש פעמים ולעשות עותק אחד של הגדרות ה- פריסטים/קורסים מקוונים/עיצובים גרפיים למטרות גיבוי וארכיונים, בתנאי שהוא כולל את כל ההודעות והסימונים, כולל זכויות יוצרים, סימנים מסחריים והודעות קנייניות אחרות כמו על המְקוֹרִי.
 

1. שמירה על בעלות של PHOTOSHOP4U.ORG

PHOTOSHOP4U.ORG מחזיקה בבעלות על כל התארים וזכויות היוצרים לפריסטים/קורסים מקוונים/עיצובים גרפיים וחומרים שניתן להורידה ויש לה את הזכות והסמכות המלאה להעניק את הרישיון שניתן כאן.
הרישיון שלך אינו מעניק לך שום תואר או בעלות על התכנים שאתה מוריד מהאתר.
הזכות היחידה שניתנה לך היא הזכות להשתמש פריסטים/קורסים מקוונים/עיצובים גרפיים וחומרים שניתן להורידה בהתאם לתנאי הסכם זה.
כל הזכויות שלא הוענקו לך באופן ספציפי במסגרת הסכם זה שמורות PHOTOSHOP4U.ORG.
 

2. שימוש לא מורשה

אינך רשאי להעתיק את ההגדרות המוגדרות של PHOTOSHOP4U.ORG לרשת ציבורית כלשהי.
אינך רשאי לאפשר לאחרים לשנות, לפרק, לפרק, להנדס רוורס, לשכפל, ליצור עבודות נגזרות או לשפר את הגדרות הגישה המתחדשות של PHOTOSHOP4U.ORG. אינך רשאי לאפשר לאחרים לשכור, להשכיר, למכור, להגיש רישיון משנה, לייצא או להעביר בדרך אחרת את הגדרות הגישה המקדימה של PHOTOSHOP4U.ORG לכל אדם אחר.
בנוסף לכל הזכויות האחרות שעשויות להיות לה, PHOTOSHOP4U.ORG עשויה לסיים את ההסכם אם לא תעמוד בתנאים וההגבלות שבדבר. במקרה כזה, עליכם להפסיק את כל השימוש  ולהשמיד את כל העותקים של פריסטים/קורסים מקוונים/עיצובים גרפיים וחומרים שניתן להורידה וכל חלקי הרכיב שלה.
 

3. הגבלת האחריות

בשום מקרה לא תהיה ל – PHOTOSHOP4U.ORG כל נזק ישיר, מיוחד, מקרי, עקיף או תוצאתי כלשהו עבורך הנובע משימוש או חוסר יכולת להשתמש בהגדרות קבועות מראש של פריסטים/קורסים מקוונים/עיצובים גרפיים וחומרים שניתן להורידה.
 

4. תנאי ההורדה

על ידי גישה לקישור והורדת כל פריסטים/קורסים מקוונים/עיצובים גרפיים של PHOTOSHOP4U.ORG אתה מאשר ומסכים שאתה בן 18 לפחות. אם אתה מתחת לגיל 18 אתה צריך להיות לפחות בן 13. ובמקרה הזה אתה רשאי לקנות ולהוריד רק בהסכמת ההורה או האפוטרופוס החוקי שלך.
על ידי קנייה והורדה של פריסטים/קורסים מקוונים/עיצובים גרפיים, אתה מאשר ומסכים שקיבלת את אישור ההורה או האפוטרופוס החוקי שלך להסכם זה.
 

5. זכויות יוצרים

כל הזכויות שמורות. לאף אחד, מכל סיבה שהיא, אינו רשאי להעתיק את התמונות, הלוגואים, הטקסט ותכני המשתמש השייכים למשתמשים אחרים המופיעים בדפי אתר זה ללא אישור בכתב מאת PHOTOSHOP4U.ORG. יש לקבל את האישור מראש.
 

6. ביטחון

אנו מתייחסים ברצינות רבה להגנה על המידע האישי שלכם. חשוב לדעת ש –PHOTOSHOP4U.ORG אינם אחראים לכל אובדן שנגרם כתוצאה משימוש בלתי מורשה בנתונים שלך. אנו עשויים להשתמש במידע שלך כדי להישאר איתך בקשר ולשלוח אליך הודעות אימייל מעת לעת.
 

7. החזר כספי

אין החזרים כספיים לרכישה שלך.
והסיבה לכך היא משום שאתם רוכשים באתר קבצים וירטואלים שלא ניתנים להחזרה כמו מוצר פיזי רגיל, לכן בעת ביטול העסקה אין לנו דרך לבדוק האם מחקתם את הקובץ/קבצים! (אפילו אם תגידו שכן מחקתם).
כמו כן אין לנו דרך לבדוק האם שמרתם לעצמכם גיבויי של הקבצים או לא!
לכן עליכם לדעת לפני הרכישה שאי אפשר לבטל את העסקה מהסיבות הנ”ל.

8. אין אחריות

חשוב לדעת כי PHOTOSHOP4U.ORG אינם מייצגים או מתחייבים שהאתר, התוכן, או המוצרים יעמדו בדרישותיך, אנו לא מתחייבים לתוצאה ספציפית של התמונות שלך.
 
אתה מאשר כי קראת ומבין את ההסכם הזה ומסכים להיות כפוף לתנאיו.

[/col]

[/row]

[/section]

דילוג לתוכן